Brian Baumgartner Ben Silverman Witajcie w Dunder Mifflin

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Brian Baumgartner Ben Silverman Witajcie w Dunder Mifflin

Brian Baumgartner Ben Silverman Witajcie w Dunder Mifflin
Przyłącz się do zespołu Dunder Mifflin i powróć do Scranton! Przed tobą niezwykle zabawna i niewiarygodna historia zza kulis uwielbianego serialu The Office.
W roku 2020 The Office stało się najpopularniejszym serialem na amerykańskich platformach streamingowych. To było zaskakujące, biorąc pod uwagę, że produkcja zakończyła się już 7 lat wcześniej. Serial ten cieszy się także ogromną popularnością wśród polskich widzów i niedawno doczekał się nawet polskiej wersji – The Office PL.
Teraz odkryj nieznane fakty dotyczące The Office, które zostały spisane przez Briana Baumgartnera (znany również jako „Kevin Malone”) oraz Bena Silvermana, producenta wykonawczego. Opowieść ta powstała na podstawie setek godzin ekskluzywnych wywiadów z aktorami i twórcami. Ponadto w książce znajduje się ponad 100 fotografii zza kulis oraz przedmowa autorstwa Grega Danielsa, który przeniósł serię na rynek amerykański i był jej kreatywną siłą napędową.
Witajcie w Dunder Mifflin to prawdziwe zjednoczenie ekipy The Office po 10 latach, aby podzielić się wspomnieniami, anegdotami i sekretami. Dowiedz się, jak ten skromny projekt przetrwał pierwszy sezon i stał się najczęściej oglądanym serialem wszech czasów. Ta obowiązkowa lektura dla fanów odsłania wszystkie absurdy, geniusz, miłość, pasję i szczeście, które były niezbędne do stworzenia tego kultowego serialu.
W książce znajdziesz wypowiedzi i wspomnienia takich aktorów i twórców jak Steve Carell, John Krasinski, Jenna Fischer, Greg Daniels, Ricky Gervais, Rainn Wilson, Angela Kinsey, Craig Robinson, Brian Baumgartner, Phyllis Smith, Kate Flannery, Ed Helms, Oscar Nunez, Amy Ryan, Ellie Kemper, Creed Bratton, Paul Lieberstein, Ben Silverman, Mike Schur oraz wielu innych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!