You are currently viewing Ciche cuda Z zachwytu nad życiem Zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań Niemczynow Anna H.

Ciche cuda Z zachwytu nad życiem Zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań Niemczynow Anna H.

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ciche cuda Z zachwytu nad życiem Zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań Niemczynow Anna H.

Ciche cuda Z zachwytu nad życiem Zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań Niemczynow Anna H.
“Ciche cuda” to zbiór rozbudzających nadzieję opowiadań autorstwa Anny H. Niemczynow. Książka ta wpisuje się w tematykę człowieka, który ma prawo do wszystkich emocji i do uznania swoich krzywd, stając w prawdzie.
Autorka nie unika trudnych tematów, dzięki czemu podziela skrawki ze swojej codzienności i łamie stereotypy dotyczące osób pochodzących z trudnych środowisk. Przezwyciężając trudy dzieciństwa, anoreksję, bulimię, uzależnienie od sportu, nieudane małżeństwo, samotne macierzyństwo oraz wieloletnią terapię jako osoba współuzależniona, bohaterowie opowiadań wciąż zachowują pełny radości uśmiech.
Swoim autentycznym stylem, autorka inspiruje czytelników do refleksji nad własnym życiem. Pisanie z gawędziarskim talentem, relacjonując historię zwykłej dziewczyny, która mimo licznych upadków dąży do spełnienia swoich marzeń, z pewnością rozbudza nadzieję.
Książka ta emanuje optymizmem, który bije z szokujących faktów, a został przekuty w CICHE CUDA. Te historie zdumiewają, otwierając szeroko oczy czytelników i nie pozwalając na oderwanie się od lektury.
Niemczynow, poprzez swoje pióro, potrafi przykuć do fotela czytelnika i czyni to z niebywałym wdziękiem.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!