You are currently viewing Ciężar skóry Rejmer Małgorzata

Ciężar skóry Rejmer Małgorzata

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Ciężar skóry Rejmer Małgorzata

Ciężar skóry Rejmer Małgorzata
Ciało, trauma, magia. Odkryj nowy wymiar ludzkiej egzystencji w poruszającej powieści „Ciężar skóry” autorstwa Małgorzaty Rejmer. Ta utalentowana pisarka, znana głównie z głośnych reportaży o Bałkanach, tym razem zaskakuje nas swoją literacką wrażliwością.
W Polsce, Albanii i Kosowie tkwią graniczne sytuacje, które Rejmer przedstawia w dziesięciu zmysłowych opowieściach. To opowieści o wyobcowaniu i pragnieniu bliskości, ale także o przemocy i codziennych klęskach. Autor porusza temat siły słabych i miłości dla odrzuconych.
„Ciężar skóry” to zaskakujące, mroczne baśnie dla dorosłych, które nieustannie odrywają nas od rzeczywistości. Ta książka pozwala nam spojrzeć na współczesnego człowieka z nowej perspektywy i zmusza nas do refleksji nad kwestiami, które często ignorujemy w codziennym życiu.
Poprzez sprawną grę stylów, Rejmer kreuje pełną emocji panoramę współczesnych niepokojów, frustracji i pragnień. Jej pisarstwo jest tak przekonujące, że nie będziecie w stanie oderwać się od tej książki. Przygotujcie się na literacką podróż w głąb ludzkiej duszy, która na zawsze zmieni wasze spojrzenie na świat.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!