You are currently viewing Co wyszeptał nam deszcz  Joanna Balicka

Co wyszeptał nam deszcz Joanna Balicka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Co wyszeptał nam deszcz  Joanna Balicka

Co wyszeptał nam deszcz Joanna Balicka

Lubisz nurt New Adult i romanse? Jeśli odpowiedź brzmi “tak” i szukasz tytułu, który nie będzie przesłodzoną historią, to zachęcamy do sięgnięcia po “Co wyszeptał nam deszcz” autorstwa Joanny Balickiej. Ostrzegamy jednak, że podczas lektury warto mieć przy sobie chusteczki!

Wspólne dorastanie pozwala na stworzenie wyjątkowej więzi. Taką więź zdają się mieć Rain Sullivan i Olivia Hale – przyjaciele, którzy wychowali się razem. Dwójkę nastolatków połączyły wspólne plany, pragnienia, obietnica, że będą przyjaciółmi już na zawsze oraz nieśmiałe uczucia. Jednak życie bywa przewrotne – Rain wyjechał z rodzinnych stron, żeby zostać raperem. Chłopak szybko przekonuje się, że bycie sławnym ma swoją cenę – o mało co nie zakończył życia z powodu używek. Trafia na odwyk, a po wyjściu z niego próbuje odbudować swój wizerunek. Podążając za sugestią managera, bierze udział w programie fundacji, zajmującej się spełnianiem marzeń osób z chorobami krytycznymi.

W międzyczasie Olivia dowiaduje się, że jej stan zdrowia znacząco się pogorszył i będzie musiała zrezygnować z marzeń, dzięki którym do tej pory czerpała siłę. Konieczne jest poddanie się wykańczającemu leczeniu… Jak będzie wyglądać spotkanie młodych dorosłych, którzy od kilku lat się nie wiedzieli? Czy po dawnej więzi został jeszcze jakiś ślad?

Jeżeli ta książka przypadnie Ci do gustu, zachęcamy do sięgnięcia po inne książki Joanny Balickiej, jak np. “Kontrakt” lub “Pożyczony narzeczony”.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!