You are currently viewing Cuda eucharystyczne i chrześcijańskie korzenie Europy Sergio Meloni

Cuda eucharystyczne i chrześcijańskie korzenie Europy Sergio Meloni

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Cuda eucharystyczne i chrześcijańskie korzenie Europy Sergio Meloni

Cuda eucharystyczne i chrześcijańskie korzenie Europy Sergio Meloni
Książka jest opowieścią o nadzwyczajnych ingerencjach Boga potwierdzających naocznie realną obecność Zbawiciela świata pod postaciami eucharystycznymi. Zawiera opisy licznych cudów eucharystycznych oraz miejsc, w których się one wydarzyły, i to zarówno w przeszłości, jak i w czasach współczesnych. Najnowsze wydanie zostało wzbogacone o potwierdzone przez Kościół cuda eucharystyczne w sanktuarium Betania w wenezuelskim miasteczku Cua, w parafii Santa Maria w Buenos Aires, a także w parafii św. Antoniego w Sokółce. Cuda te ożywiają naszą wiarę, ale są również wyzwaniem dla nauki, która staje w obliczu tajemnicy. Zdumiewający jest fakt, że w ekspertyzach naukowców przeprowadzających badania próbek pochodzących z cudownie przemienionych Hostii powtarza się konkluzja: tkanka mięśnia sercowego w chwili agonii. Ta porywająca lektura nie pozwala pozostać obojętnym.

Odbiorcy książki:

Wszyscy spragnieni ciekawych historii, zainteresowani problematyką cudów eucharystycznych i tym, co na ich temat mówi nauka

Dlaczego warto przeczytać tę książkę: daje wyobrażenie o tym, w jak wielu miejscach na świecie wydarzyły się cuda eucharystyczne, wzbogaca wiedzę na ich temat oraz na temat roli Eucharystii w życiu wielu świętych, przynagla do przemyślenia własnego stosunku do Eucharystii, zapoznaje z wynikami badań naukowych, które potwierdzają to, co Kościół przepowiada od tysięcy lat.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!