You are currently viewing Cynamon i miód w poszukiwaniu czułości Anna Heart

Cynamon i miód w poszukiwaniu czułości Anna Heart

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Cynamon i miód w poszukiwaniu czułości Anna Heart

Cynamon i miód w poszukiwaniu czułości Anna Heart
„Zapraszam Cię do subtelnej podróży przez emocje i tajemnice, które skrywają się między słowami moich tekstów. Moje książki są owocem osobistych doświadczeń, w których znajdziesz zarówno ranę, jak i uzdrawiającą moc. Przekazuję w nich uniwersalną mądrość miłości i śmierci. Moje słowa stanowią siłę napędową dla wrażliwych kobiet, pomagając im odnaleźć się na chwiejących się mostach przemiany. Wspólnie odkrywamy naszą wewnętrzną przemianę, która jest jak piękna przemiana gąsienicy w motyla.
Kim jestem? Jestem współczesną poetką, pisarką, malarką i towarzyszką transformacji. Zakochana w życiu, oddana własnej ścieżce duszy. Moja twórczość jest jak magiczny rytuał, otwierający drzwi do niewidzialnego świata. Przez moje programy i inspiracje, pomagam kobietom odnaleźć głos swojego serca i kwitnąć jak piękne ogrody pełne kwiatów. Nawet w najciemniejszych burzowych chwilach, gdy wszystko wydaje się zniszczone, moje słowa podtrzymują i dają nadzieję.
Wierzę, że poprzez moje teksty przypomnisz sobie, jak ważna i niezastąpiona jesteś w tym wyjątkowym czasie przemiany. Trzymając w ręku moją książkę, przeniesiesz się do świata, w którym cynamon pachnie jak obietnica uniesienia, a miód smakuje jak słodko-pikantne połączenie bliskości. To muzyka wolności i szczerość wypowiedzi kobiety, która z pasją poszukuje swojego prawdziwego szczęścia.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!