Czarodziejki W.I.T.C.H. Tom 11 Enna Bruno Mulazzi Paola Federico Bertolucci

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Czarodziejki W.I.T.C.H. Tom 11 Enna Bruno Mulazzi Paola Federico Bertolucci

Czarodziejki W.I.T.C.H. Tom 11 Enna Bruno Mulazzi Paola Federico Bertolucci
Jedenasty tom epickiej sagi o czarodziejkach, którą pokochali czytelnicy na całym świecie! Przygotuj się na niesamowitą podróż do tajemniczego miasta Open Hill, gdzie nasze bohaterki poznają legendę o strasznym potworze Ragorlangu. Czy ta opowieść ma coś wspólnego z tajemniczą postacią, którą Hay Lin rysuje obsesyjnie?
Nie tylko to jest zagadką, dziewczyny spotykają też nowych tajemniczych towarzyszy – Teclę i Karla Ibsenów, tajemniczego pana Kirknera i Erina Peytona. Okazuje się, że każdy z nich skrywa swoje mroczne sekrety. Czy W.I.T.C.H. będzie w stanie odkryć prawdę i powstrzymać zło?
Przyjaciele znajdują schronienie w dawnej antykwariacie, która staje się ich kwaterą główną. Stąd wyruszają na niebezpieczną misję w poszukiwaniu zaginionej Yan Lin i trafiają do intrygującego pałacu Singyu. Jak potoczą się ich losy? Jakie tajemnice odkryje Irma w starym pamiętniku swojej matki? A kto zostanie nowym przewodniczącym szkoły w Heatherfield?
Ta elegancka edycja w twardej oprawie to prawdziwa perełka dla fanów przygód, magii, humoru oraz opowieści o przyjaźni i miłości. Idealny prezent dla wszystkich, którzy kochają emocje i niepowtarzalną atmosferę serii W.I.T.C.H. To niezwykła gratka również dla dawnych, dorosłych fanów, którzy wyrastali na tych niesamowitych komiksach.
Księga jedenasta zawiera aż trzysta stron pełnych przygód czarodziejek! Znajdziesz tutaj komiksy z numerów 127–138 magazynu „Czarodziejki W.I.T.C.H.” – to nie możesz przegapić!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!