Czarodziejski flet Hendrik Lambertus

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Czarodziejski flet Hendrik Lambertus

Czarodziejski flet Hendrik Lambertus
Przeniknij w magiczny świat, gdzie granice rzeczywistości i marzeń zlewają się w jedno! „Czarodziejski flet Hendrika Lambertusa” to hipnotyzująca opowieść o 17-letnim Timie Walkerze, który spełnia swe najskrytsze marzenie – uczęszcza do renomowanej szkoły muzycznej z internatem, gdzie doskonali swoje umiejętności wokalne.
Jednakże, nie jest to zwykła opowieść o drodze ku sukcesowi. Już od pierwszych chwil musi stawić czoła nowym wyzwaniom i szkolnej rutynie, która każe mu zapomnieć o wolności, jakiej był dotąd przyzwyczajony. Ale to dopiero początek! Pewnego dnia odkrywa on tajemnicze przejście prowadzące prosto do świata „Czarodziejskiego fletu” Wolfganga Amadeusza Mozarta. Staje się bohaterem tej magicznej opery, wcielając się w rolę księcia Tamino. Jego zadaniem jest uratowanie pięknej księżniczki Paminy.
Tim musi jednak zachować równowagę pomiędzy dwoma światami – rzeczywistością i fantazją. Jako Tim Walker musi także spełnić swoje zobowiązania w szkolnym przedstawieniu, które może przynieść mu wymarzoną rolę. Czy poradzi sobie ze skomplikowanym zadaniem, jakim jest równoczesne życie w dwóch odmiennych rzeczywistościach?
Ta wciągająca opowieść skłania nas do zastanowienia się nad granicami wolności i marzeń. Co jesteśmy gotowi poświęcić, aby osiągnąć sukces? Czy możliwe jest równoczesne spełnianie swoich pasji na różnych płaszczyznach życia? „Czarodziejski flet Hendrika Lambertusa” to książka, która stawia pytania i zachęca nas do refleksji. Przeżyj niezwykłą podróż w krainę magii i muzyki, gdzie marzenia są prawdziwe, a granice tylko po to, by je przekraczać!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!