Dom Tajemnic. Starcie potworów – Chris Columbus, Ned Vizzini

Dom Tajemnic. Starcie potworów - Dom Tajemnic. Starcie potworów - Chris Columbus, Ned VizziniKsiążka reżysera Harry’ego Pottera!

W domu Kristoffa wreszcie zapanował spokój. Wichrowa Wiedźma zniknęła, a rodzina Walkerów nagle odkryła dziesięć milionów dolarów na swoim koncie. Ale to tylko cisza przed burzą. Eleanor, Kordelia i Brendan znów będą musieli stawić czoła Wichrowej Wiedźmie, która ukrywała się w najmniej oczekiwanym miejscu, będą świadkami niezwykłego wywoływania duchów, a nawet przeniosą się do Rzymu, gdzie wpadną w sam środek walk gladiatorów. Co tym razem wpiszą do Księgi życzeń i zagłady?

Dom Tajemnic to niebezpieczny, pełen przygód roller coaster, w którym trójka odważnego rodzeństwa zmierza do nieuniknionego starcia z potężnymi mrocznymi siłami. To  wybuchowa mieszanka fantazji i tajemnicy.

J. K. Rowling

3 odpowiedzi do “Dom Tajemnic. Starcie potworów – Chris Columbus, Ned Vizzini”

  1. Trzyma w napięciu i powoduje dreszczyk emocji na skórze! Super bohaterowie, szybkie zwroty akcji i zaskakujące zakończenie to tylko nieliczne rzeczy, dla których warto, a nawet powinno się sięgnąć po Dom Tajemnic 2!

  2. Polecam wszystkim, naprawdę 🙂 świetnie napisana, trzyma w napięciu, a do tego jest pełna magii i czarów. nikt się nie nudzi, ani młody czytelnik, ani ten starszy. to świetny traf! 🙂

Leave a Reply