You are currently viewing Dotknięta przez niebo Ravenhill Nancy

Dotknięta przez niebo Ravenhill Nancy

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dotknięta przez niebo Ravenhill Nancy

Dotknięta przez niebo Ravenhill Nancy
„Dotknięta przez niebo” autorstwa Nancy Ravenhill to poruszająca opowieść o niezwykłych doświadczeniach autorki, które przekonująco ukazują, że Jezus naprawdę jest z nami każdego dnia.
Książka opowiada historię pięcioletniej Nancy, która w trudnym okresie swojego życia spotyka Jezusa. Mężczyzna w białej szacie staje się towarzyszem małej dziewczynki, a potem towarzyszy jej w ważnych momentach jako poszukującej swojego powołania młodej kobiety, żony i matki. Autorka opisuje niepojęte wydarzenia i namacalne znaki Jego obecności w swoim życiu. Przez spotkania z Jezusem i Jego wysłannikami, przeżycie śmierci klinicznej oraz uzdrowienie córki, Ravenhill udowadnia, że Bóg nieustannie kieruje jej losami i interweniuje w najtrudniejszych momentach.
Nancy Ravenhill dzieli się także drobnymi cudami, które przemieniły jej codzienność w niezwykłą podróż ku Niebu. Jej historia jest pełna przykładów Bożej łaski i miłości, co sprawia, że ta książka dotrze do czytelnika tak głęboko.
Nancy Ravenhill, wraz z mężem Davidem, od ponad 50 lat pełnią posługę w Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii, dzieląc się niezwykłym świadectwem Bożej obecności w ich życiu. To autentyczne doświadczenia, które sprawiają, że „Dotknięta przez niebo” staje się inspiracją dla wszystkich, którzy pragną zbliżyć się do Boga i doświadczyć Jego miłości.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!