Duży Wilk i Mały Wilk Nadine Brun-Cosme

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Duży Wilk i Mały Wilk Nadine Brun-Cosme

Duży Wilk i Mały Wilk Nadine Brun-Cosme
Przenieś się w magiczny świat opowieści i odkryj niezwykłą historię przyjaźni, jakiej jeszcze nie widziałeś! „Duży Wilk i Mały Wilk” to poruszająca książka, która wzbudza emocje na całym świecie.
Do tej pory Duży Wilk mieszkał samotnie pod drzewem na wzgórzu i był z tego bardzo zadowolony. Jednak wszystko zmienia się, gdy niespodziewanie pojawia się Mały Wilk. Teraz są razem – dwaj wilki, które całkowicie odmieniają życie Dużego Wilka. Początkowo nie jest on zachwycony tą nową sytuacją, bo dla samotnika jak on, obecność innego wilka, nawet małego, może być tylko kłopotem.
Ale czy na pewno? Okazuje się, że życie może zaskakiwać i przynosić najpiękniejsze niespodzianki. Gdy pewnego dnia Mały Wilk nagle znika, Duży Wilk doświadcza prawdziwej tęsknoty i zrozumienia, jak wiele miejsca ten mały wilczek zajmuje w jego sercu.
Ta ciepła opowieść pełna czułości jest prawdziwym klejnotem literatury dla dzieci. Oczarowała już czytelników w ponad 20 krajach, w tym tak dalekich jak animowana adaptacja filmowa. Wciągający trzytomowy cykl „Duży Wilk i Mały Wilk” ukazuje, że nawet najmniejsze stworzenia mogą mieć ogromny wpływ na nasze życie i zaskakiwać nas swoją niezwykłą siłą.
Czy jesteś gotowy na niezapomniane przygody, wzruszające momenty i inspirujące przesłanie o wartości przyjaźni? Przejmij kontrolę nad swoją wyobraźnią i zaplątaj się w przepiękną historię, która na zawsze pozostanie w twoim sercu.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!