Dwór skrzydeł i zguby Dwór cierni i róż Tom 3

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dwór skrzydeł i zguby Dwór cierni i róż Tom 3

Dwór skrzydeł i zguby Dwór cierni i róż Tom 3
„Dwór skrzydeł i zguby”, trzeci tom serii „Dwór cierni i róż”, to niezwykła kontynuacja przygód Feyry w magicznym świecie Prythian. W tej emocjonującej części, autorka zabiera nas w pełne napięcia starcie między naszą bohaterką a dwoma potężnymi wrogami.
Feyra, mocno zdeterminowana, wraca do Dworu Wiosny, aby zdobyć niezbędne informacje na temat działań Tamlina oraz króla Hybernii. Przed nią jednak staje przekorny i niebezpieczny test, który może zaważyć nie tylko na jej losie, ale także na przyszłości całego Prythian.
Stojąc w obliczu nieuchronnej wojny, Feyra musi podjąć trudne decyzje, kogo można traktować jako sprzymierzeńca i gdzie szukać wsparcia w najmniej spodziewanych miejscach. Świat Prythianu jest na skraju chaosu, a dwie potężne armie zbliżają się ku siebie, gotowe do krwawej bitwy o władzę.
„Dwór skrzydeł i zguby” to zapierający dech w piersiach thriller fantasy, który trzyma czytelnika w napięciu na każdej stronie. Ta pełna zwrotów akcji opowieść o sile przeznaczenia, odwadze i poświęceniu pokazuje, że czasami najmniej oczekiwane sojusze mogą okazać się kluczem do zwycięstwa.
Przygotuj się na nieprzewidywalne zwroty akcji i emocjonujące starcia, które sprawią, że nie będziesz w stanie oderwać się od lektury. Czy Feyra zdoła odnaleźć siłę w sobie, by ocalić swoje życie i świat przed zgubnymi skutkami wojny? Przekonaj się sam, sięgając po trzeci tom tej wciągającej sagi.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!