Dziewczyny, które zaginęły Douglas Claire

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Dziewczyny, które zaginęły Douglas Claire

Dziewczyny, które zaginęły Douglas Claire
„Dziewczyny, które zaginęły” to niezwykle wciągający thriller autorstwa Douglasa Claire’a, który przeniesie Cię w mroczne i tajemnicze miasteczko na południu Anglii. Ta książka została uhonorowana tytułem bestsellera według „Sunday Times”.
Główną bohaterką jest Jenna Halliday, dziennikarka, która przybywa do Wiltshire, aby opisać niewyjaśnione zniknięcie czterech dziewczyn dwadzieścia lat wcześniej. Po tragicznym wypadku samochodowym, znaleziono tylko jedną z nich – Olivię Rutherford. Co stało się z pozostałymi? Czy wciąż żyją? Czy może wydarzyła się jakaś makabryczna tragedia?
Jenna nie jest mile widziana przez miejscowych, którzy nie chcą, aby przeszłość znów wyszła na jaw. Zdeterminowana dziennikarka zostaje zastraszała i otrzymuje pogróżki, a mieszkańcy miasteczka próbują ją zmusić do opuszczenia miejsca, zanim stanie się kolejną zagadką związaną z tym tajemniczym miejscem.
„Dziewczyny, które zaginęły” to nie tylko historia pełna napięcia i tajemnic, ale także opowieść o walce o prawdę i odkrywaniu mrocznych sekretów, które skrywa małe miasteczko. Czy Jenna będzie w stanie rozwikłać zagadkę zaginionych dziewczyn? Czy wyjdzie z tego bezpiecznie?
Jeśli lubisz thrillery, które trzymają Cię w napięciu do ostatniej strony, „Dziewczyny, które zaginęły” to lektura, której nie możesz przegapić. Książka ta z pewnością zaspokoi Twoją ciekawość oraz zapewni niezapomniane emocje.
Zachęcamy do zakupu tej wyjątkowej powieści i odkrycia jej mrocznych tajemnic samodzielnie. Przejrzyj naszą stronę i zamów już dziś egzemplarz „Dziewczyn, które zaginęły”, aby wejść na emocjonującą podróż przez skrywane sekrety małego miasteczka.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!