Encyklopedia samochodów terenowych + Encyklopedia karabinów i karabinków – Jiri Fiala, A.E. Hartink

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Encyklopedia samochodów terenowych + Encyklopedia karabinów i karabinków - Jiri Fiala, A.E. Hartink

Encyklopedia samochodów terenowych + Encyklopedia karabinów i karabinków 229x300 - Encyklopedia samochodów terenowych + Encyklopedia karabinów i karabinków - Jiri Fiala, A.E. HartinkKomplet dwóch tytułów Encyklopedia samochodów terenowych oraz Encyklopedia karabinów i karabinków.

Encyklopedia karabinów i karabinków
Encyklopedia jest ilustrowanym katalogiem współczesnych, najbardziej popularnych na świecie karabinków i karabinów, zwłaszcza sportowych. Przedstawia również historię rozwoju broni strzeleckiej, opis najważniejszych jej elementów i technologię produkcji oraz zasady bezpiecznej eksploatacji współczesnej broni palnej.

W książce znajdują się także pełne i przystępne opisy różnej amunicji stosowanej do karabinków i karabinów oraz mechanizmów ryglowych i zabezpieczających, objaśnienia słownictwa technicznego, informacje o producentach broni i amunicji, symbolika określająca zakres stosowania poszczególnych modeli broni oraz wyczerpujący indeks ułatwiający korzystanie z książki.

Encyklopedia karabinów i karabinków jest przeznaczona dla profesjonalistów, posiadaczy i kolekcjonerów oraz miłośników współczesnej broni strzeleckiej.

Encyklopedia samochodów terenowych
Encyklopedia przedstawia czytelnikom świat pojazdów produkowanych w Europie i Azji. Szczegółowo wymienia dane techniczne, udoskonalenia i specjalne własności samochodów, poczynając od wojskowych pojazdów z połowy XX wieku, a kończąc na współczesnych, wyrafinowanych modelach, używanych głównie do celów prywatnych i rekreacyjnych.

Ponadto Encyklopedia opisuje historię, pochodzenie i rozwój poszczególnych marek samochodowych, jak również podaje informacje o ich produkcji, możliwościach, sukcesach, wzlotach i upadkach. Na koniec opowiada o przegranych i zwycięzcach w głównych rajdach pojazdów terenowych i wspomina o ich prezentacji na głównych salonach samochodowych.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!