You are currently viewing Felek i Tola Gdzie jest lód Sylvia Vanden Heede

Felek i Tola Gdzie jest lód Sylvia Vanden Heede

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Felek i Tola Gdzie jest lód Sylvia Vanden Heede

Felek i Tola Gdzie jest lód Sylvia Vanden Heede
Kiedy dzika świnia zakocha się w pingwince, to nie ma żartów! Siódmy tom kultowego cyklu o przygodach łakomego lisa i rezolutnej zajączki.

Pewnego dnia lis Felek i zajączka Tola odkrywają dziwne ślady na śniegu. Czy szła tamtędy jakaś kaczka? Ślady prowadzą do domku na płocie. Okazuje się, że zamieszkała tam Pinga Winga – pingwinka z dalekiego południa. Przyjechała, żeby zobaczyć coś innego niż lód.
Dzik Dzidek natychmiast się w niej zakochuje. Gdy Pinga dostaje drogocenny prezent, Dzidek wymyśla niecny plan, by zdobyć jej serce.

Cykl powstał z myślą o dzieciach uczących się czytać. Dzięki prostemu językowi i podziałowi na krótkie rozdziały doskonale nadaje się na pierwszą samodzielną lekturę lub do wspólnego rodzinnego czytania. Jego wielkim atutem są zabawne ilustracje holenderskiego mistrza grafiki książkowej Thé Tjong-Khinga. Seria przez lata rozrosła się do kilkunastu tomów, zdobyła ogromną popularność w Belgii i Holandii i została przetłumaczona na wiele języków.

Polecamy także wcześniejsze tomy: „Felek i Tola”, „Felek i Tola. Do zobaczenia”, „Felek i Tola na wyspie”, „Felek i Tola i porywacze”, „Felek i Tola. Co słychać?” oraz „Felek i Tola. Dzik jest dziki”, a także kartonowe książki o przygodach Felka i Toli dla młodszych dzieci.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!