Fiszki Angielski Mów śmiało Brodziak Joanna

Fiszki Angielski Mów śmiało Brodziak Joanna

Fiszki. Mów śmiało! Angielski

Innowacyjny kurs konwersacji! 2 w 1: teoria i praktyka

Fiszki. Mów śmiało! Angielski to komplet 600 fiszek do nauki angielskiego ze zwrotami komunikacyjnymi na poziomie średnio zaawansowanym (poziom A2-B2), wysokiej jakości nagraniami wymowy oraz programem multimedialnym z ćwiczeniami i grami językowymi. To innowacyjny kurs konwersacji, który łączy naukę z fiszek z interaktywnym treningiem!

Ucz się z fiszkami przykładowych zdań oraz wzorców komunikacyjnych i mów śmiało! Ćwicz wyrażanie emocji, podążanie za wypowiedzią i prezentację własnego zdania. Poznaj sprytne strategie konwersacyjne jak powtórzenie czy prośbę o wyjaśnienie. Dowiedź się w jaki sposób udzielać rad, wyrażać opinie lub jak podtrzymywać rozmowę.

Ćwicz prawidłową wymowę słuchając nagrań profesjonalnego lektora i baw się językiem grając w gry językowe i rozwiązując różnorodne zadania w programie multimedialnym Aktywny Trening. Korzystaj z kolorowych przegródek: uczę się/powtarzam/umiem i rób szybkie powtórki za pomocą dołączonej memolisty. Twórz własne playlisty nagrań wymowy, ucz się mobilnie oraz zabieraj fiszki gdzie tylko chcesz.

Fiszki. Mów śmiało! Angielski to:

  • 600 fiszek ze zwrotami konwersacyjnymi i celami komunikacyjnymi
  • ponad 20 przydatnych kategorii m.in. rozmowa u lekarza, negocjacje biznesowe i domowe
  • kolorowe przegródki – sprawdzona metoda nauki
  • program Aktywny Trening
  • nagrania mp3 do pobrania
  • poziom średniozaawansowany (A2-B2)

Leave a Reply