You are currently viewing Fotografia podróżnicza Tajemnice zawodowców wyjaśnione krok po kroku	Kelby Nicole Mary

Fotografia podróżnicza Tajemnice zawodowców wyjaśnione krok po kroku Kelby Nicole Mary

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Fotografia podróżnicza Tajemnice zawodowców wyjaśnione krok po kroku	Kelby Nicole Mary

Fotografia podróżnicza Tajemnice zawodowców wyjaśnione krok po kroku Kelby Nicole Mary

Wykonanie pięknej, budzącej zachwyt fotografii podczas podróży przynosi ogromną satysfakcję. Takie zdjęcia stają się obiektem podziwu naszych znajomych i obserwatorów, a także najlepszą pamiątką. Dziś praktycznie każdy pstryka fotki, ale tylko nieliczni potrafią wzbudzić swoimi zdjęciami emocje w oglądających, oczarować ich. Jak się tego nauczyć? Oczywiście można przestudiować kilka trudnych podręczników i przebrnąć przez wiedzę specjalistyczną, łatwiej byłoby jednak usłyszeć w odpowiednim momencie podpowiedź z ust mistrza: Zrób to w taki sposób!

Ta książka jest właśnie takim mistrzem-przyjacielem. Nie zawiera skomplikowanej teorii i technicznego żargonu, znajdziesz w niej za to mnóstwo sekretów i wskazówek, dzięki którym zaczniesz przywozić z podróży przepiękne zdjęcia! Zamieszczono w niej sporo ważnych uwag na temat kreatywności czy wizji, a także dużo praktycznych porad dotyczących kompozycji, konkretnych ustawień czy zasad korzystania z różnego rodzaju sprzętu w danej sytuacji w podróży. Książka jest napisana w taki sposób, aby można było szybko znaleźć interesujące zagadnienie i uzyskać informację właśnie wtedy, kiedy jest potrzebna. Z tą pozycją poczujesz, jakby w podróży towarzyszył Ci mistrz, który po przyjacielsku zdradza Ci sekrety najlepszych fotografów!

Najciekawsze zagadnienia:

jakie obiekty fotografować, a które pomijać
jakie obiektywy i akcesoria wybrać, kiedy i dlaczego ich używać
jak edytować zdjęcia w Lightroomie lub w Photoshopie
kiedy lepiej fotografować smartfonem
przepisy na wspaniałe zdjęcia z podróży krok po kroku
co zrobić, aby wyjazd był przyjemniejszy i przyniósł mnóstwo świetnych zdjęć
Najlepsza pamiątka z podróży? Kilka mistrzowskich ujęć!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!