Gruzja, Armenia i Azerbejdżan. Przewodnik ilustrowany – Sławomir Adamczak, Katarzyna Pakosińska, Anna Willman

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Gruzja, Armenia i Azerbejdżan. Przewodnik ilustrowany - Sławomir Adamczak, Katarzyna Pakosińska, Anna Willman

Gruzja Armenia i Azerbejdżan. Przewodnik ilustrowany 213x300 - Gruzja, Armenia i Azerbejdżan. Przewodnik ilustrowany - Sławomir Adamczak, Katarzyna Pakosińska, Anna WillmanZaplanuj urlop z Pascalem! Przewodnik Ilustrowany oprowadzi Cię po najciekawszych miejscach, przybliży ich kulturę i obyczaje. Dzięki wskazówkom, mapom i informacjom praktycznym zaplanujesz każdy szczegół swojej podróży. Podczas wyjazdu docenisz trwałość i wygodny układ przewodnika, a piękne zdjęcia, które tu znajdziesz, będą po powrocie przypominać o udanych wakacjach!

Wakacje w Gruzji, Armenii i Azerbejdżanie? Oczywiście, i to jakie! Oprócz Tbilisi, Erywania i Baku, zajrzyj koniecznie na Gruzińską Drogę Wojenną i do wież strachu w bajkowym Swanetii. Nigdy nie zapomnisz widoku na górę Ararat, niezwykłych ormiańskich klasztorów, błotnych wulkanów w Gobustanie i Pałacu Chanów w Szeki. Zakochaj się w Zakaukaziu! 

Przewodnik Ilustrowany
Najchętniej wybierany przez polskich turystów.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!