Grzęzawisko Przemysław Żarski

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Grzęzawisko Przemysław Żarski

Grzęzawisko Przemysław Żarski
Wszystko zaczyna się od znalezienia kości na grzęzawisku. To niewinnie wyglądające odkrycie odsłania jednak historię skrywaną przez wiele lat. Przemysław Żarski w swojej książce „Grzęzawisko” zabiera nas w tajemniczą podróż, gdzie na jaw wychodzą zadawnione krzywdy i przerwane przedwcześnie życie.
Główną bohaterką opowieści jest podkomisarz Aleksandra Lazar, która rozpoczyna dochodzenie w sprawie tajemniczych kości. Jej korzenie sięgają głęboko w przeszłość, a ich odkrycie zmusza ją do konfrontacji z prawdą zarówno o sobie, jak i o swoich bliskich. Wokół niej unosi się cień tragicznych wydarzeń, w których lokalna społeczność tkwi od lat.
Jednak nie wszyscy są chętni do pomocy w rozwiązaniu zagadki. Ci, którzy mogliby rzucić światło na sprawę, milczą, bo mają zbyt wiele do stracenia. Tymczasem ci, którzy decydują się mówić, mają swoje własne ukryte interesy.
Co tak naprawdę wydarzyło się ponad dwie dekady temu, gdy grupa młodych ludzi wybrała się na biwak w środku lasu? Czy po latach uda się dotrzeć do prawdy? A może bagniste tereny na zawsze wchłonęły tajemnicę?
„Grzęzawisko” to książka pełna emocji, napięć i nieznanych faktów. To opowieść o samotności, braku akceptacji i naiwnej wierze w świat, który dawno przeminął. Autor zabiera nas w głąb tajemniczego świata, gdzie spotkamy ludzi uwikłanych w skomplikowane relacje i zmierzymy się z emocjami, które nie pozwolą nam być obojętnymi na krzywdę.
Jeśli lubisz zagadki kryminalne, pełne intrygi i tajemnic, „Grzęzawisko” jest pozycją dla Ciebie. Przemysław Żarski w mistrzowski sposób rysuje postaci, tworzy atmosferę niepokoju i trzyma czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Nie możesz przegapić tej książki! Kup ją już dziś i zgłęb świat Grzęzawiska.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!