You are currently viewing Hedwiga Frida Nilsson

Hedwiga Frida Nilsson

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hedwiga Frida Nilsson

Hedwiga Frida Nilsson
“Hedwiga Frida Nilsson” to wyjątkowa książka, która przykuwa uwagę swoim łobuzerskim dowcipem i pełną zabawy opowieścią. To historia o rezolutnej dziewczynce, Hedwice, i jej pełnym niezwykłych przygód pierwszym roku w szkole.
Hedwiga, siedmioletnia bohaterka, mieszka w uroczym czerwonym domku z rodzicami, psem, dwoma kotami i tysiącem pająków, które czyhają w piwnicy, gotowe wejść jej pod koszulkę. Niestety, w jej sąsiedztwie brakuje innych dzieci, więc często się nudzi.
Jednak wszystko zmienia się, gdy Hedwiga rozpoczyna naukę w szkole. To było coś, na co czekała przez całą wieczność! Już pierwszego dnia zaprzyjaźnia się z Lindą, a wraz z nią rozpoczynają szereg szalonych przygód. Linda ma z przodu krzywy ząb, biały jak kostka cukru. Razem te nieustraszone dziewczynki wywołują duchy w toalecie, próbują zemścić się na pani ze stołówki za wątróbkę i o mało nie zabijają Rickarda mydłem w płynie… Ich pomysły często kończą się katastrofą (lub prawie), ale zawsze jest pełno emocji i nigdy nie jest nudno!
“Hedwiga Frida Nilsson” to powieść, która wciąga czytelnika od pierwszych stron. Ta wyjątkowa opowieść o przyjaźni, przygodach i niezwykłych pomysłach dzieci jest nie tylko pełna humoru, ale również skupia się na ważnych wartościach. To doskonała lektura zarówno dla młodych, jak i starszych czytelników, którzy chcą przenieść się do fascynującego świata Hedwigi i doświadczyć razem z nią niezapomnianych chwil.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!