You are currently viewing Her Soul for Revenge Przeklęte dusze Tom 2	Harley Laroux

Her Soul for Revenge Przeklęte dusze Tom 2 Harley Laroux

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Her Soul for Revenge Przeklęte dusze Tom 2	Harley Laroux

Her Soul for Revenge Przeklęte dusze Tom 2 Harley Laroux

Przeżyła horror. Teraz to ona zgotuje go swoim oprawcom. Choćby miała za to zapłacić duszą.

Piętnaście lat to z pewnością za mało, by poradzić sobie z odkryciem, że świat jest pełen potworów. Nie tylko takich z legend i koszmarów, ale także tych dobrze ukrytych w ludzkiej skórze. Zdradzona przez osoby, którym ufała, Juniper szybko doszła do wniosku, że ma przed sobą tylko dwie możliwości: zostać drapieżcą albo skończyć jako ofiara.

W szpitalu psychiatrycznym nikt nie chciał uwierzyć w historię Juniper, która omal nie została poświęcona w rytuale dla mrocznego bóstwa. Ludzie w maskach z jelenich czaszek? Sekretne ceremonie w starej katedrze? Czy to nie brzmi jak szaleństwo? Tylko Juniper wie, jak bardzo realny był ten horror. Po latach pragnienie zemsty za doznane krzywdy tylko się w niej wzmocniło. Dziewczyna jest gotowa nawet na pakt z demonem. Czy jednak na pewno wie, z kim go zawiera? I co będzie oznaczać pełne oddanie się mrocznej, prastarej sile, która nie zna litości?

Demon i dziewczyna – które z nich skrywa w sobie więcej mroku? Odpowiedź wcale nie jest taka oczywista…

Książkę można czytać jako niezależną opowieść osadzoną w świecie znanym z „Her Soul to Take” – pierwszego tomu serii Przeklęte dusze.

Ostrzeżenie

Książka zawiera sceny przemocy, opisy brutalnych i perwersyjnych praktyk seksualnych, a także elementy horroru, które mogą wywoływać niepokój. Treść książki jest fikcją literacką i nie stanowi realistycznego odzwierciedlenia tego, czym jest praktyka BDSM. Powieść przeznaczona dla dorosłych czytelników i czytelniczek.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!