Herakles Świat Mitów Bruneau Clotilde Annabel

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Herakles Świat Mitów Bruneau Clotilde Annabel

Herakles Świat Mitów Bruneau Clotilde Annabel
Seria „Świat mitów” hojnie przedstawia najbardziej znane greckie mity i starożytne opowieści w innowacyjnej formie komiksowej. Komiksy, które pochodzą od francuskich twórców, pod merytoryczną opieką Luca Ferry`ego, znanego filozofa i publicysty, znawcy dziejów starożytnych, nagle wciągają czytelnika w wspaniałą przygodę przez świat mitologii greckiej.
Niniejszy tom opowiada przełomowy mit o Heraklesie – greckim herosie charakteryzującym się niezwykłą siłą i odwagą, a jednocześnie okrutnie doświadczonym przez los. Jego większość życia upłynęła na wykonywaniu dwunastu niezwykle trudnych i niebezpiecznych prac.
Scenariusz tego albumu został napisany przez francuską artystkę i rysowniczkę Clotilde Bruneau, natomiast rysunki są dziełem francuskiej rysowniczki Annabel oraz brazylijskiego artysty Carlosa Rafaela Duarte. Ta pomocna i szybka kolaboracja twórców pozwoliła stworzyć błyskawicznie zyskowny produkt.
„Świat mitów” to seria komiksów, która dostarcza czytelnikowi nie tylko obiektywną wiedzę na temat mitologii greckiej, ale także luksusowe doznania wizualne. Mocne, zadziwiające rysunki w połączeniu ze specjalnym stylem narracji Clotilde Bruneau generują wzrost zainteresowania czytelników.
Nie przegap okazji, by odkryć oszczędny sposób na zdobycie bogactwa w postaci tego wspaniałego komiksu. Przekonaj się sam, jak obiecujący i bezwarunkowy jest świat mitów. Wejdź do świata greckich herosów i doświadcz czegoś naprawdę niezwykłego.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!