Hold on to me Aleksandra Rams

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Hold on to me Aleksandra Rams

Hold on to me Aleksandra Rams
„Hold on to me” Aleksandry Rams to niezwykła opowieść, która wkradła się już do serc setek wiernych czytelników na Wattpadzie!
Wiley Myles, córka gwiazdy rocka, jest bohaterką tej pełnej emocji historii. Wychowana przez swojego ojca i członków zespołu, staje się silną i niezależną młodą kobietą. Jednak nadszedł czas, aby opuścić bezpieczne mury i rozpocząć nowy rozdział w życiu – Wiley wraz z rodziną przeprowadza się, a ona trafia do wymarzonej szkoły, gdzie może rozwijać swój talent muzyczny.
Już na początku drogi dziewczyny pojawiają się nowi przyjaciele i wrogowie, a także tajemniczy i utalentowany „bad boy” aktor, który jak magnes czasami przyciąga ją do siebie, a innym razem stanowczo odrzuca. Czy Wiley odgadnie tajemnicę tego chłopaka? Czy odkryje sekrety, które skrywają przed nią najbliżsi?
„Hold on to me” to nie tylko opowieść o miłości i przyjaźni, ale również o odwadze, odkrywaniu własnej tożsamości i konfrontowaniu się z przeszłością. Tajemnice, intrygi i niespodziewane zwroty akcji sprawiają, że ta książka nie pozwoli ci oderwać się od lektury. Przenieś się w świat Wiley Myles i dołącz do niej w jej muzycznej podróży pełnej pasji i tajemnic.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!