You are currently viewing Inna historia uniwersum DC Ridley John Giuseppe Camuncoli Andrea Cucch

Inna historia uniwersum DC Ridley John Giuseppe Camuncoli Andrea Cucch

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Inna historia uniwersum DC Ridley John Giuseppe Camuncoli Andrea Cucch

Inna historia uniwersum DC Ridley John Giuseppe Camuncoli Andrea Cucch
„Przenieś się do fascynującego uniwersum DC za sprawą wyjątkowego albumu, który rzuca zupełnie nowe światło na historię superbohaterów i XX-wieczne losy Stanów Zjednoczonych. Zazwyczaj znamy te opowieści z perspektywy takich ikon jak Superman czy Batman, lecz teraz nadeszła pora, aby spojrzeć na nie z zupełnie innej strony.

Tę niezwykłą opowieść przedstawiamy z perspektywy bohaterów, którzy stali w cieniu z różnych powodów – czy to ze względu na kolor skóry czy orientację seksualną. Czarna Błyskawica, Bumblebee czy Katana to postacie, które również przeżywały trudności, starając się odnaleźć swoje miejsce w świecie pełnym bohaterskich legend. Bycie obrońcą ludzkości nie zawsze przynosiło sławę i szczęście. Musieli radzić sobie z wyzwaniami, choć byli równie godni uwagi, co ich bardziej znani towarzysze.

Tekst do tego niezwykłego albumu został stworzony przez sławnego amerykańskiego scenarzystę, pisarza i dramaturga Johna Ridleya, laureata Oscara za scenariusz do filmu „Zniewolony. 12 Years a Slave”. Rysunki są dziełem dwóch uzdolnionych włoskich artystów – Giuseppe Camuncoli, doświadczonego twórcy obecnie aktywnego na amerykańskim rynku komiksowym („Potwór z Bagien”, „Hellblazer”) i Andrea Cucchi, znanego wcześniej głównie z ilustracji do komiksów wydawanych w języku francuskim (m.in. „Churchill et moi”). Przygotuj się na fascynującą podróż przez nieznane zakamarki uniwersum DC, gdzie bohaterowie stają się jeszcze bardziej ludzcy, a ich walki stają się symbolem wielkiej społecznej odmiany.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!