You are currently viewing Jak prowadzić dom kiedy toniesz	Davis KC

Jak prowadzić dom kiedy toniesz Davis KC

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Jak prowadzić dom kiedy toniesz	Davis KC

Jak prowadzić dom kiedy toniesz Davis KC

Rewolucyjne podejście do sprzątania i organizacji uwalniające od poczucia wstydu i przytłoczenia.

Obowiązki domowe powinny poprawiać komfort twojego życia, a nie być celem samym w sobie. To, jak wygląda twój dom, nie świadczy o tym, jakim jesteś człowiekiem. Bałagan nie jest kwestią moralną. Jak prowadzić dom, kiedy toniesz proponuje zupełnie nowe spojrzenie na prace domowe i oferuje konkretne porady, jak sprawić, by prowadzenie domu było aktem dobroci dla siebie z przyszłości, a nie kolejnym ciężarem.

Metoda KC Davis polega między innymi na wypracowaniu schematów przystosowanych do indywidualnych potrzeb, poszukiwaniu kreatywnych sposobów pokonywania przeszkód czy sprzątaniu z doskoku, dzięki interwałom wkomponowanym w codzienną rutynę. Przede wszystkim jednak uczy, jak przyglądać się swoim potrzebom, zmieniać to, co nie działa i upraszczać to, co zbyt skomplikowane.

Proponowane podejście ma służyć w szczególności tym, dla których obowiązki domowe są szczególnym wyzwaniem: osobom w kryzysie zdrowia psychicznego, zmagającym się z chorobą lub traumą czy tym nieneurotypowym. Pełne współczucia nastawienie pozwala pozbyć się poczucia winy za bałagan w domu i zrobić pierwszy krok w stronę bardziej komfortowego funkcjonowania.

KC Davis jest licencjonowaną terapeutką, a także autorką, mówczynią i twórczynią portalu Struggle Care, na którym publikuje treści skierowane do osób zmagających się z dbaniem o siebie i własne otoczenie. Drogę do zdrowia psychicznego rozpoczęła w wieku szesnastu lat, kiedy trafiła na terapię z powodu uzależnienia i problemów psychicznych. Karierę zawodową poświęciła pracy z osobami uzależnionymi jako terapeutka i konsultantka. Mieszka w Houston z mężem i dwoma córkami.

Jej pełne współczucia podejście i praktyczne porady dotyczące prowadzenia domu skierowane do osób zmagających się z kryzysem psychicznym, chorobą czy będących w trudnym momencie życiowym, zjednały jej ponad 1,5 miliona obserwujących na TikToku. “Jak prowadzić dom, kiedy toniesz” było bestsellerem w USA Today i Amazona.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!