JavaScript od podstaw Moskała Marcin

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - JavaScript od podstaw Moskała Marcin

JavaScript od podstaw Moskała Marcin
Ta książka jest idealnym punktem startowym dla Twojej przygody z programowaniem. Autor, Marcin Moskała, przedstawia w niej wiedzę w sposób praktyczny, przystępny i zrozumiały. To niezastąpione źródło do nauki podstaw JavaScript, które pomoże Ci solidnie zbudować fundamenty i określić dalszy kierunek rozwoju. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz naukę programowania, czy też jesteś ciekaw, czym ono jest, ta książka jest stworzona specjalnie dla Ciebie.
Dzięki tej książce, krok po kroku, wejdziesz do fascynującego świata JavaScript. Przekonasz się, że programowanie to nie tylko świetna zabawa, ale również bardzo przydatna i dostępna umiejętność. Dowiesz się z niej m.in.: jak korzystać ze zmiennych i wartości, jak używać warunków i pętli, jak działają funkcje, jakie są najważniejsze elementy programowania obiektowego i funkcyjnego, oraz jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Ponadto, książka zawiera wskazówki dotyczące kontynuacji nauki, co pozwala Ci rozwijać się jeszcze bardziej.
„JavaScript od podstaw” to pozycja dla każdego, kto pragnie nauczyć się programowania. Autor zamierza obalić stereotypy i udowodnić, że nauka programowania jest możliwa dla każdego – bez względu na wiek czy dotychczasowe doświadczenie. Wystarczy jedynie umiejętność korzystania z komputera i internetu, a reszta zostanie wyjaśniona w sposób prosty i zrozumiały. Książka nie wymaga wcześniejszej znajomości programowania w innym języku – zaczyna od zupełnych podstaw. Nie jest jednak podręcznikiem akademickim, ponieważ została napisana z myślą o prostocie i praktyczności. Autor używa zrozumiałego słownictwa i definiuje pojęcia w sposób nieformalny.
Oczywiście, ta książka nie zapewni Ci pełnej wiedzy na temat programowania. Nie wiemy nawet, czy istnieje taka książka, która miałaby taką moc. Można to porównać do nauki języka fińskiego od zera za pomocą jednej publikacji. Jednakże, jeśli podejdziesz sumiennie do nauki z tej książki, poprzez praktyczne zadania i przykłady, zdobędziesz wystarczającą wiedzę, aby swobodnie korzystać z JavaScript w prostych zastosowaniach.
Marcin Moskała, doświadczony programista, autor bestsellerów „Effective Kotlin” i „Android Development with Kotlin”, założyciel Kt. Academy, jest autorem tej książki. Posiada bogate doświadczenie w programowaniu, jest zapraszany na międzynarodowe konferencje programistyczne i ma na koncie liczne publikacje, między innymi w prestiżowym magazynie Programista. Marcin to pasjonat czytania, pisania, uczenia się i filozofii, co przekłada się na wysoką jakość jego twórczości.
Zdecyduj się na „JavaScript od podstaw” i rozpocznij niesamowitą przygodę z programowaniem już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!