Jezioro wspomnień Grażyna Saj-Klocek Irmina Klocek

CENA KSIAZKI 300x150 - Jezioro wspomnień	Grażyna Saj-Klocek Irmina Klocek

Jezioro wspomnień Grażyna Saj-Klocek Irmina Klocek

Powieść o teściowej i synowej? A może powieść o przeszłości i teraźniejszości? Jedno jest pewne – Jezioro wspomnień to nietypowy projekt literacki pełen miłości.

Mariola, mądra, delikatna i wrażliwa dziewczyna zakochuje się bez pamięci i z ogromną wzajemnością w Jarku, koledze ze szkoły. Spędzając ze sobą każdą chwilę, cieszą się młodzieńczą beztroską i tym, co daje im skromne małomiasteczkowe życie w czasach PRL. Czy ta niezwykła i głęboka, choć wciąż nastoletnia miłość przetrwa, gdy na horyzoncie pojawi się niesamowicie pociągający Wiktor z głową pełną wzniosłych idei?

Madzia, dziewczyna po przejściach, w podziękowaniu za nową rodzinę chce obdarować teściową niezwykłym prezentem. Spisane za młodu wspomnienia Marioli opracuje, uzupełni i wyda w prezencie z okazji jej 60. urodzin.

Dla jednej będzie to powrót do przeszłości, dla drugiej próba zmierzenia się z teraźniejszością.

Dwie kobiety, które połączyła miłość do jednego mężczyzny, ruszają w sentymentalną podróż po dawnym i współczesnym Szczytnie, gdzie w pełen życzliwości sposób spróbują napisać wspólną historię.

„Jezioro wspomnień” to nietypowy projekt literacki stworzony z miłości, w hołdzie marzeniom.

 

Grażyna Saj-Klocek urodziła się 1 lipca 1960 r. w Szczytnie. Tu mieszka, pracuje, aktywnie spędza z Grupą Rowerową „Kręcioły” czas. Współpracuje z redakcją „Kurka Mazurskiego”, prowadząc internetowego bloga „W naturze i kulturze” oraz kreśląc felietony z serii „Ale to już było”. Prywatnie żona Janusza, mama Mariusza, teściowa Irminy.

Irmina Klocek urodziła się 3 stycznia 1986 w Chełmży. Z wykształcenia socjolog, z zawodu przedsiębiorca, z powołania artystka, z pasji pisarka. Prywatnie żona Mariusza, synowa Grażyny i Janusza.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!