You are currently viewing Kamień z serca Arlow Jake Maia

Kamień z serca Arlow Jake Maia

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kamień z serca Arlow Jake Maia

Kamień z serca Arlow Jake Maia
Zanurz się w pełnym uroku opowieści o zimowym romansie, który rozegra się przed Twoimi oczami. „Kamień z serca” autorstwa Arlow Jake Maia jest powieścią, która zapewni Ci niezapomniane chwile wśród zamieci śnieżnej i aromatu gorącej czekolady. Jeśli byłeś zachwycony „She Drives Me Crazy” i „Ofelia mimo wszystko”, ta książka jest dla Ciebie!
Główna bohaterka, Shani, planuje skoncentrować się wyłącznie na badaniu skamielin martwych ryb podczas swojej stypendialnej podróży do Waszyngtonu. Jednak los ma inne plany i wprowadza ją w „przeurocze” spotkanie z May, które dosłownie miało miejsce na drodze, gdy mama Shani spowodowała im przypadkową kolizję. Można powiedzieć, że Shani nie ma najlepszego doświadczenia w miłości – jej ostatni związek zakończył się trudnym zerwaniem, a teraz jej mama pozostaje sama w czasie świąt. Przerwa zimowa nie jest dla niej chwilą oddechu od problemów.
Jednakże, mimo niefortunnego początku, Shani i May zaczynają coraz bardziej zbliżać się do siebie. Spętane miłością, ale także szalejącą śnieżycą, która odcięła je od reszty świata, Shani jest zmuszona zmierzyć się ze swoimi najgłębszymi uczuciami. Czy magia świąt, zimowe dekoracje i kubki pełne gorącej kawy pomogą otworzyć jej serce na nową miłość?
„Kamień z serca” to powieść, która nie tylko porusza nasze emocje, ale także wprowadza nas w świat zimowych cudów i magicznych chwil. Przekonaj się sam, jak autorka przykuwa uwagę czytelników swoim barwnym opisem i głębokimi emocjami. Nie możesz przegapić tej niesamowitej okazji, by przenieść się w świat zimowego romansu i odkryć moc miłości w środku mroźnej scenerii!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!