You are currently viewing Kevin Durant W pogoni za wielkością Thompson Marcus

Kevin Durant W pogoni za wielkością Thompson Marcus

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kevin Durant W pogoni za wielkością Thompson Marcus

Kevin Durant W pogoni za wielkością Thompson Marcus
Kevin Durant – w pogoni za wielkością
Witaj w niezwykłym świecie koszykówki, gdzie Kevin Durant zdobywa serca milionów fanów swoją wybitną grą. Niezrównany talent, który odciska swoje piętno na parkiecie NBA. Durant nieustannie zadziwia – nie był tak szybki jak Larry Bird, nie miał takiego zasięgu jak Magic Johnson, a także, co najważniejsze, nie posiadał wzrostu 208 centymetrów, jak Michael Jordan. On sam jest pełen skwapliwości, unikalnego stylu i determinacji.
W 2016 roku Durant postanowił podążyć za swoim marzeniem – zdobyciem mistrzostwa. Jego droga poprowadziła go do Golden State Warriors, gdzie już w pierwszym sezonie udało mu się zdobyć tytuł, przewracając LeBrona Jamesa i jego drużynę z Cleveland Cavaliers. To był moment triumfu, kiedy Durant osiągnął szczyt swoich umiejętności i zgarnął upragnione wyróżnienie Mistrza Finałów.
Marcus Thompson, uznany reporter, podążał śladem inspirującej historii Duranta – od trudnego dzieciństwa w biedzie, przez trudne momenty na drodze do drużyn uniwersyteckich, aż po fenomenalne występy w NBA, gdzie od pierwszych kroków na parkiecie zyskał miano gwiazdy. Nawet poważne kontuzje nie zatrzymały jego rozwoju, wręcz przeciwnie – sprawiły, że podnosił się na jeszcze wyższy poziom.
Ta poruszająca historia opowiada o przemianie niezwykłego chłopca w mężczyznę, którego legenda będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Przeżyj razem z Kevinem Durantem fascynującą podróż ku doskonałości i odkryj siłę determinacji, jakiej potrzeba, by osiągnąć swoje marzenia.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!