Kjersti Anfinnsen Chwile wieczności

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kjersti Anfinnsen Chwile wieczności

Kjersti Anfinnsen Chwile wieczności
„Chwile wieczności” to niezwykła książka autorstwa Kjersti Anfinnsen. To nie tylko dwie przejmujące powieści, ale także bezkompromisowe rozliczenie z życiem w późnej starości.
Główna bohaterka, Birgitte, musi zmierzyć się z faktem, że niemal wszyscy, których znała, już odeszli. Jej świat zaczyna się zawężać do czterech ścian. Ale czy starość oznacza dla niej rezygnację z życia? Absolutnie nie! Birgitte, która ma już dziewięćdzisiątkę za sobą, wraca pamięcią do życia, które już za nią, ale także do niespodziewanej miłości, która skrywa się przed nią.
Ta niezwykła kobieta, będąca kiedyś prominentną kardiochirurżką w środowisku zdominowanym przez mężczyzn, reflektuje nad swoją rodziną, a także tymi losami, które nigdy się nie spełniły. Podtrzymuje ostatnie znajomości i mimo swoje mądrości, wieku i doświadczenia, nie zamierza rezygnować z marzeń.
Birgitte jest inteligentną, dowcipną kobietą, która próbuje pogodzić się z życiem, zastanawiając się nad przeszłością i tym, co jej pozostało w coraz bardziej obcym świecie. Książka „Chwile wieczności” to opowieść o jednostce, która odważnie stawia czoła starości i niezależnie od wszystkiego, nadal wierzy w siłę marzeń i chce czerpać radość z każdej chwili.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!