KLĄTWA LANGERÓW WIOLETTA SAWICKA

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - KLĄTWA LANGERÓW WIOLETTA SAWICKA

KLĄTWA LANGERÓW WIOLETTA SAWICKA

Zapraszam Cię do odkrycia pierwszego tomu ekscytującej sagi Wioletty Sawickiej – „Klątwa Langerów”. Ta niesamowita powieść przeniesie Cię w czasy trudnych wyborów i niezwykłych losów.
Akcja rozgrywa się w roku 1919, w rodzinie polskich Warmiaków – młodych Langerów. Ich życie zmienia się na zawsze wraz z narodzinami pierwszego dziecka, dziewczynki o imieniu Lizka. Jednak w dniu narodzin dziewczynki, w chałupie Langerów pojawia się tajemniczy Franz, syn miejscowego niemieckiego krezusa. Lokalna znachorka już od pierwszych chwil widzi coś niezwykłego w tych dzieciach, które pochodzą z różnych światów.
W międzyczasie Polacy na Warmii, mimo niemieckich szykan, przygotowują się do plebiscytu, który zadecyduje o przyszłości Świętej Warmii – czy będzie należeć do Polski czy do Prus. To jest czas pełen trudności dla bohaterów, zwykłych ludzi, którzy stawiają czoła przeciwnościom losu.
„Klątwa Langerów” to niezwykła opowieść o miłości i wierności swoim ideałom, która staje się klątwą dla głównych bohaterów. Kochając zbyt mocno i wierząc zbyt głęboko, płacą wysoką cenę za swoje oddanie.
Autorka Wioletta Sawicka, znana z bestsellerowej kresowej sagi „Wiek miłości, wiek nienawiści” o ziemiańskiej rodzinie Ostojańskich, przenosi nas teraz do świata ubogiej rodziny Joachima Langera i ukochanej Oleńki Ostojańskiej w pierwszym tomie serii „Opowieść warmińska”.
Przenieś się w czasy pełne niezwykłych losów i emocji. Zanurz się w świat „Klątwy Langerów” i poczuj magię historii, która porwie Cię od pierwszych stron.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!