Komputer i internet dla seniorów

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Komputer i internet dla seniorów

Komputer i internet dla seniorów
Odkryj tajniki komputera i internetu z naszym kompleksowym poradnikiem dedykowanym dojrzałym internautom.
Czy potrzebujesz pomocy z pocztą elektroniczną? Czy chciałbyś nawiązać kontakt z rodziną mieszkającą na drugim końcu kraju? Może nie wiesz, jak napisać i wydrukować ważny dokument? Nasz poradnik pokaże Ci, że obsługa komputera jest prostsza, niż ci się wydaje, a daje dostęp do niezbędnych informacji oraz otwiera przed Tobą nowe możliwości!
Wpisując podstawy obsługi sprzętu, wyszukiwania informacji, płacenia rachunków przez Internet czy robiąc zakupy online, ten poradnik, napisany przystępnym językiem, adresowany jest specjalnie do osób powyżej 50 roku życia. Błyskawicznie opanujesz podstawy komputerowej technologii, a także dowiesz się, jak korzystać z serwisów społecznościowych, brać udział w aukcjach internetowych, oglądać filmy online czy kontaktować się z innymi przez pocztę elektroniczną.
Zaopatrz się w ten poradnik i przekonaj się, jak znajomość obsługi komputera oraz umiejętność korzystania z Internetu mogą odmienić Twoje życie na lepsze!
Dlaczego warto sięgnąć po nasz poradnik?
– Przekazuje on w sposób przystępny podstawową wiedzę na temat sprzętu, oprogramowania oraz Internetu.
– Uczy, jak pisać i wykonywać obliczenia przy użyciu popularnych programów komputerowych.
– Wskazuje, jak wybrać odpowiedni komputer, korzystać z poczty elektronicznej i serwisów społecznościowych, takich jak Nasza Klasa, prowadzić rozmowy za pomocą komunikatorów, np. Skype’a, dokonywać zakupów i regulować rachunki przez Internet oraz uczestniczyć w aukcjach na Allegro.
– Udziela praktycznych wskazówek dotyczących skutecznego zabezpieczania swojego komputera oraz postępowania w przypadku awarii.
– Prezentuje treść w czytelny sposób dzięki większej czcionce i przejrzystej strukturze.
Odkryj, jak korzystać z komputera i internetu w pełni i przekonaj się, jak to może zmienić Twoje życie!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!