You are currently viewing Korea Południowa Karolina Kucharczyk

Korea Południowa Karolina Kucharczyk

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Korea Południowa Karolina Kucharczyk

Korea Południowa Karolina Kucharczyk
ZANURZ SIĘ W CZARACH KOREI POŁUDNIOWEJ
Poznajcie magię Korei Południowej jakiej jeszcze nie doświadczyliście! Przewodnik „Kalejdoskop” zabierze Was w podróż pełną fascynujących smaków, bogatej kultury i sztuki, oraz niesamowitych pamiątek. Odkryjcie wszystko, czego pragnęliście się dowiedzieć o tym kraju, ale nigdy nie mieliście odwagi zapytać.
Podążając za naszymi pomocnymi wskazówkami i radami lokalnych mieszkańców oraz doświadczonych podróżników Pascala, odwiedzicie miejsca, które na zawsze zapadną Wam w pamięć. Niezapomniane atrakcje, takie jak przejazd mostem Geoga, wizyta na wyspie Haegeumgang, czy też obdivwianie panoramicznego widoku z punktu widokowego Sinseondae, pozostaną w Waszych wspomnieniach przez wiele lat.
A co powiecie na relaks na malowniczej plaży Hakdong Mongdol czy wycieczkę do historycznego parku byłego obozu POW ONZ? Wszystko to znajdziecie w rozdziale „Wycieczka”, który przeprowadzi Was przez najważniejsze punkty tego niezwykłego kraju.
Nie możemy zapomnieć o rozdziale „Przydatne”, pełnym praktycznych informacji, które pozwolą Wam przygotować się na podróż oraz ułatwią sam proces odkrywania Korei Południowej. Znajdziecie tam nie tylko porady dotyczące transportu z lotniska do centrum, lokalnego czasu czy wymiany waluty, ale również numery alarmowe, placówki dyplomatyczne oraz dostęp do Internetu.
Nie traćcie już więcej czasu – rozpocznijcie niezapomnianą przygodę wraz z przewodnikiem „Kalejdoskop” i odkryjcie niezwykłe piękno Korei Południowej.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!