Kosycarz Niezwykłe zwykłe zdjęcia Wrzeszcza i Zaspy Część 2

Kosycarz Niezwykłe zwykłe zdjęcia Wrzeszcza i Zaspy Część 2

Album “Fot. Kosycarz niezwykłe zwykłe zdjęcia Wrzeszcza i Zaspy. Część 2″ to około 300 niepublikowanych wcześniej zdjęć ojca i syna czyli Zbigniewa i Macieja Kosycarzy wraz z obszernymi podpisami z powojennej historii gdańskich dzielnic Wrzeszcza i Zaspy. To kolejny, już 12 album z popularnej serii „Fot. Kosycarz. Niezwykłe Zwykłe Zdjęcia”, a drugi poświecony tym znanym dzielnicom Gdańska. 

To we Wrzeszczu od zawsze toczyło się życie handlowo-rozrywkowe Gdańska, tutaj lądowali goście, na lotnisku gdzie teraz jest dzielnica Zaspa. Wiele w ciągu dziesięcioleci się zmieniło. Przez lata wokół dawnego pasa startowego wyrosły nowe domy, szkoły, sklepy, place zabaw.

Życie codzienne, moda, znani i nieznani ludzie, sklepy, rozrywka i zabawa, domy, których już nie ma. Album “Fot. Kosycarz niezwykłe zwykłe zdjęcia Wrzeszcza i Zaspy. Część 2” to będzie kolejna fotograficzna wędrówka przez wspomnienia i historię. Niejedno zdjęcie zadziwi i przypomni coś, co zatarł czas. Bo taka jest właśnie magia fotografii.

Leave a Reply