You are currently viewing Krew i Księżyc Beaty Erin

Krew i Księżyc Beaty Erin

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Krew i Księżyc Beaty Erin

Krew i Księżyc Beaty Erin
W mistycznym mieście Collis, na czele którego stoi imponujące Sanktuarium poświęcone słońcu, wybucha seria brutalnych morderstw. W tej przyprawionej strachem atmosferze, siedemnastoletnia Catrin, odważnie strzegąca świątyni podczas jej rozbudowy, zostaje świadkiem jednego z tych makabrycznych czynów. Niespodziewanie odkrywa w sobie zdumiewający dar, którym jest obdarzona. Jednakże, jej niezwykłe umiejętności stają w sprzeczności z przekonaniami mieszkańców miasta, zmuszając ją do trzymania ich w tajemnicy.
Aby poprowadzić dochodzenie, wybierany jest Simon, młody mężczyzna z tajemniczą przeszłością, który posiada zdumiewającą intuicję pomagającą mu rozumieć zachowanie mordercy. Pomiędzy Simonem a Catrin zaczyna rodzić się wzajemne uczucie, jednak muszą oni przetrwać próbę, która wynika z tajemnic, jakimi oboje są owiani.
Czy Catrin i Simon będą w stanie schwytać zabójcę zanim jego ofiarą padnie ktoś, kogo kochają? Przekonaj się o sile ich determinacji, dążeniu do sprawiedliwości oraz pokonującym przeciwnościom uczuciu, w tej poruszającej powieści pt. “Krew i Księżyc” autorstwa Beaty Erin.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!