Książka kucharska dla aktywnych. Waga startowa - Książka kucharska dla aktywnych. Waga startowa - Matt Fitzgerald  Georgie FearJesteś aktywny? Uprawiasz jakiś sport? Szukasz informacji o zdrowym odżywianiu? Chcesz poznać przepisy na proste, zbilansowane posiłki? Zastanawiasz się jak zrzucić kilka kilogramów?

Jeśli odpowiedź na któreś z powyższych pytań brzmi: tak, ta książka jest dla Ciebie. Oto pierwsza na polskim rynku książka kucharska dla sportowców i osób aktywnych.

Ponad 100 przepisów na śniadania, obiady i kolacje. Przepisy zostały podzielonych według trudności ich wykonania: dla początkujących w kuchni, nieco bardziej zaawansowanych i takich, którzy uwielbiają gotować.

Każdy przepis opatrzony jest informacją o liczbie kilokalorii na porcję, zawartości białek, tłuszczów, błonnika i węglowodanów. Przepisy zostały stworzone w oparciu o zasady Wagi Startowej – skutecznego systemu utrzymania właściwej masy ciała.

Przyda się nie tylko sportowcom i osobom aktywnych, ale każdemu, kto chce się zdrowo odżywiać i pozbyć nadwagi.

Matt Fitzgerald

Dietetyk, biegacz, triathlonista. Uznany autor książek i autorytet w dziedzinie sportów wytrzymałościowych. Napisał kilkanaście książek o bieganiu, triathlonie, odżywianiu i budowaniu kondycji. Autor wydanej w Polsce “WAGI STARTOWEJ”. Jego teksty pojawiły się w czasopismach takich jak: „Men’s Journal”, „Outside”, „Women’s Running” oraz na stronach competitor.com, active.com i innych.
Będąc wykwalifikowanym dietetykiem sportowym, Matt pracował jako konsultant w wielu firmach zajmujących się żywieniem sportowców oraz pisał recenzje naukowe dla czasopism akademickich z tej właśnie dziedziny. Matt trenuje biegaczy i triatlonistów od 2001 roku. Sam również startuje w biegach, triatlonach i innych zawodach multidyscyplinowych. Robi to od 11 roku życia.
Mieszka w Stanach Zjednoczonych, w północnej Kalifornii, z żoną Nataki.

George Fear

Dyplomowana dietetyczka, ale też była wioślarka, maratonka i ultramaratonka. Georgie zajmuje się coachingiem dietetycznym. Od 2005 roku pomaga swoim klientom, którzy chcą być szczuplejsi, zdrowsi i szybsi. Z jej rad korzystają sportowcy ─ od wybitnych zawodników z NCAA aż po złotych medalistów olimpijskich.
Wcześniej pracowała jako dietetyczka sportowa dla Wydziału Sportowego Uniwersytetu Rutgers, a wyniki swoich badań i ekspertyzy prezentowała na licznych konferencjach dietetycznych. Publikuje swoje przepisy w popularnych portalach o odżywianiu, ma również na koncie publikacje książkowe.
Georgie i jej mąż Roland Fisher prowadzą firmę internetową zajmującą się coachingiem dietetycznym, obsługują klientów z całego świata. Mieszkają w Kanadzie, w Vancouver.

Leave a Reply