You are currently viewing Księga Azraela Amber V. Nicole

Księga Azraela Amber V. Nicole

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Księga Azraela Amber V. Nicole

Księga Azraela Amber V. Nicole
„Księga Azraela” Amber V. Nicole – niezapomniana podróż przez wymiary, pełna tajemnic, niebezpieczeństw i heroicznych bohaterów.
Tysiąc lat temu Dianna zrobiła coś, czego niektórzy uważaliby za szaleństwo. By uratować swoją umierającą siostrę, oddała własne życie na pustyni Erioa. Bezgranicznie wierzyla, że ktoś ją wysłucha. Niestety, odpowiedział jej potwór, którego koszmary wydają się niewinnością. Teraz dziewczyna musi podporządkowywać się Kadenowi, nawet jeśli oznacza to kradzież starożytnego artefaktu z rąk ścigających ją stworzeń.
Wielowiekowy król, który w litach uchodził za martwego i zapomnianego, powraca do naszego świata. Samkiel, znany obecnie jako Liam, jest nadal Pogromcą Świata – symbolem strachu dla swoich wrogów, obrońcą i królem dla oddanych mu poddanych. Po wojnie bogów ukrył się przed ludźmi, porzucił koronę i zobowiązania, zostawiając ich bez siebie w obliczu upadku ich świata. Jednak atak na to, co dla niego najważniejsze, zmusza go do powrotu do wymiaru, którego nigdy więcej nie chciał widzieć. Tam odkrywa, że jego wrogowie, których sądził straconymi na zawsze, nadal są tam więzieni.
Pradawni wrogowie muszą odłożyć na bok swoje różnice i połączyć siły, aby uratować nie tylko ten świat, ale też wszystkie wymiary między nimi.
Odkryj „Księgę Azraela” Amber V. Nicole – ekscytującą powieść fantasy, która wciągnie Cię w wir niesamowitych przygód i wspaniałej fabuły. Napisana dla dorosłych, gwarantuje emocjonujące chwile i trzymające w napięciu rozstrzygnięcia. Czy jesteś gotowy na to mistyczne i niebezpieczne safari po innych światach?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!