Kto zabił Kurta Cobaina? – Ian Halperin, Max Wallace

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kto zabił Kurta Cobaina? - Ian Halperin, Max Wallace

Kto zabił Kurta Cobaina 204x300 - Kto zabił Kurta Cobaina? - Ian Halperin, Max WallaceWiadomość o śmierci Kurta Cobaina obiegła w kwietniu 1994 roku cały świat. Policja zadziwiająco szybko uznała, iż było to samobójstwo – przyczyniając się tym samym do kilkudziesięciu podobnych, bezmyślnych aktów targnięcia się na własne życie w wykonaniu zrozpaczonych nastoletnich fanów.
Choć wersja o samobójstwie szybko przyjęta została jako oficjalna, a świat pogodził się z tragiczną śmiercią Kurta – jeszcze jednym tragicznym epizodem rockowej historii – szybko stało się jasne, że samobójstwo nie było tak oczywistą sprawą, jak wydawało się wcześniej.
Na kartach tej książki, para słynnych reporterów zadała kilka ważkich pytań. Odpowiedzi na nie wskazują, iż możliwością, którą należy poważnie brać pod uwagę było morderstwo.

Dlaczego na pistolecie od którego pocisków zginął Cobain, nie było żadnych czytelnych odcisków palców?
Kto korzystał z karty kredytowej Kurta po jego śmierci? Dlaczego w tzw. liście pożegnalnym występują dwa różne charaktery pisma?
Dlaczego w ciele Kurta wykryto śmiertelną dawkę heroiny, po której nie mógłby oddać strzału?

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. pretending

    Wersja tu przedstawiona to trochę spiskowa teoria śmierci Cobaina. Ale fani powinni przeczytać, bo jest tu wiele faktów z życia Cobaina.

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!