Kulisy PIS Kamil Dziubka

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kulisy PIS Kamil Dziubka

Kulisy PIS Kamil Dziubka
„Kulisy PiS” autorstwa Kamila Dziubki, to niezwykłe spojrzenie zza kulis rządzącej partii, której wydarzenia są pełne intryg i napięcia. Książka ta pozwala nam zrozumieć mechanizmy funkcjonowania politycznego thrillera, który odbywa się pod kierownictwem Jarosława Kaczyńskiego.
W tym literackim dziele, autor przedstawia kulisy powstawania scenariusza oraz obsadę ról w tej politycznej produkcji, a wszystko zostaje ukazane na podstawie faktów, o których mówią sami politycy Prawa i Sprawiedliwości.
„Kulisy PiS” to fascynująca lektura, w której sami członkowie partii demaskują postaci takie jak Kaczyński, Morawiecki, Duda, Ziobro, Obajtek czy Kurski, odsłaniając ich prawdziwą twarz i sposoby działania. Ta książka stanowi niepowtarzalną okazję, by zobaczyć gołego króla na własne oczy.
Opowieści z samego serca partii rządzącej prezentują nam różne perspektywy na temat postaci politycznych. Dowiadujemy się, że Jarosław Kaczyński interesuje się wyłącznie władzą i jest emocjonalnym psychopatą, że Andrzej Duda był skupiony na swoich przyjemnościach, a Mateusz Morawiecki jest maniakiem władzy.
Zbigniew Ziobro z kolei musi finansować swój polityczny projekt i korzysta z pieniędzy swojej partii, natomiast polityczna korupcja pozostaje aktualnym problemem, mimo zapewnień rządzących o położeniu kresu nepotyzmowi.
Kamil Dziubka, autor tej książki, to doświadczony dziennikarz, laureat nagrody Grand Press, który przez wiele lat relacjonował wydarzenia polityczne na arenie międzynarodowej. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, Dziubka potrafi przedstawić nam prawdziwe oblicze Prawa i Sprawiedliwości.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!