You are currently viewing Kupa faktów o smrodzie, czyli co i dlaczego ludziom cuchnie, trąci i zalatuje Edward Kay

Kupa faktów o smrodzie, czyli co i dlaczego ludziom cuchnie, trąci i zalatuje Edward Kay

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kupa faktów o smrodzie, czyli co i dlaczego ludziom cuchnie, trąci i zalatuje Edward Kay

Kupa faktów o smrodzie, czyli co i dlaczego ludziom cuchnie, trąci i zalatuje Edward Kay
„Odkryj tajemnice smrodu w fascynującej książce Edwarda Kaya!”
Głęboko w smrodzie kryją się nieznane nam fakty i zjawiska, które na pewno cię zaskoczą. Ta niezwykła książka pozwoli ci spojrzeć na smród z zupełnie nowej perspektywy – naukowej!
Czy wiesz, dlaczego śmieci gniją i śmierdzą? Jak ludzki nos jest w stanie wyczuć niebezpieczeństwo? A może jesteś ciekawy, jak pachnie przestrzeń kosmiczna? Ta książka odpowie na te i wiele innych pytań, zaskakując cię swoją niezwykłą wiedzą.
Ale to nie wszystko! Dowiesz się również, dlaczego dziewczyny mają lepszy węch od chłopców i czy istnieje pigułka, która sprawi, że twój bąk będzie pachniał jak czekolada. Fascynujące, prawda?
Warto również poznać, w jaki sposób zapachy mogą budzić wspomnienia i wywoływać emocje. Czym właściwie cuchnie najbardziej na świecie? Odkryjesz też świat superniuchaczy i poznasz największych „śmierdziuchów” w królestwie zwierząt.
Nie wahaj się dłużej! Weź głęboki oddech i zanurz się w esencji wiedzy o smrodzie. Ta książka stanie się twoim przewodnikiem, a ty zostaniesz prawdziwym ekspertem od wszelkich zapachów i ciekawostek o smrodzie.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!