Kurs Lightroom korekcja fotografii

TANIA KSIAŻKA! INFORMACJE O PROMOCJACH, KSIĄŻKACH DNIA, WYPRZEDAŻACH WPROST NA EMAILA! ZAPISZ SIĘ!Akceptuję politykę prywatności

Kurs Lightroom 4 korekcja fotografii

Kurs Lightroom korekcja fotografii
Wykorzystaj niezwykłe możliwości programu Lightroom 4 do tworzenia wspaniałych fotografii

Lightroom to potężne narzędzie, cyfrowa ciemnia, ze wspaniałymi narzędziami. Korekcja i edycja zdjęć może być wspaniałą zabawą i przyjemnością, dlatego poznaj  kurs „Lightroom korekcja fotografii”.

Lightroom to narzędzie, którego powinien używać każdy fotograf, jeśli chce, aby jego zdjęcia wyglądały oszałamiająco i chce mieć coraz więcej klientów zadowolonych z jego pracy.

Kurs to filmy video, a także zdjęcia, dzięki czemu powtarzając to, co zobaczysz, nauczysz się szybko korzystać z narzędzi Lightrooma.
A oto niektóre z tematów kursu:

– balans bieli,

– zakres tonalny,

– praca z kolorami,

– zdjęcia czarno – białe,

– retusz zdjęć,

– szumy i wyostrzenia,

– korekcja wad obiektywu

– dodawanie efektów.

Jakąkolwiek fotografię uprawiasz, nie wypada nie znać i nie pracować  na Lightroomie, który, co najważniejsze, jest narzędziem do poprawiania zdjęć i czynienia ich jeszcze piękniejszymi. Program jest stworzony specjalnie dla fotografów. Dzięki kursowi szybko nauczysz się jego efektywnej obsługi. Możesz dokonywać korekcji własnych zdjęć lub na zlecenie dla innych, dzięki czemu możesz zarabiać.

ZOBACZ KURS>>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.