Kurs VIM – techniki pracy

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kurs VIM - techniki pracy

vim techniki pracy - Kurs VIM - techniki pracyKurs VIM – techniki pracy

Poznaj możliwości edytora VIM i zacznij wykorzystywać go do zadań programistycznych i administracyjnych. Ułatw sobie codzienną pracę bez względu na system, z którego korzystasz

VIM to uniwersalny edytor, dostępny na wszystkie najważniejsze systemy (Linux, Windows, MacOS, Unix). Dzięki kursowi nauczysz się szybko, sprawnie i wygodnie korzystać. W kursie „VIM – techniki pracy” znajdziesz zarówno porady dotyczące podstaw pracy, jak i zwiększenia wydajności i wyjaśnienie zaawansowanych możliwości edytora VIM.

Czego się między innymi nauczysz:

– sprawne poruszanie się po edytorze

– efektywna praca z wieloma plikami

– wykonywanie zewnętrznych komend

– przyspieszanie pracy dzięki przydatnym skrótom

– rozszerzanie możliwości VIM dzięki dostępny dodatkom

– konfiguracja i personalizacja zaawansowanych ustawień

– definiowanie marków i praktycznego ich wykorzystania

– wykorzystanie różnych trybów pracy: COMMAND, INSERT i NORMAL

ZOBACZ KURS>>>

Witaj w świecie efektywnej pracy z VIM-em – jednym z najpotężniejszych edytorów tekstowych! Nasz kurs online „VIM – techniki pracy” to doskonała okazja, by opanować zaawansowane techniki korzystania z tego edytora i stać się ekspertem w edycji tekstu.

Zapraszamy Cię na pasjonującą podróż, która pozwoli Ci odkryć potężne możliwości VIM-a i nauczyć się efektywnie pracować z tekstem. Niezależnie od Twojego obecnego poziomu zaawansowania, nasz kurs został stworzony tak, by dostosować się do Twoich potrzeb i umiejętności.

Dzięki naszym praktycznym ćwiczeniom i projektom, nauczysz się jak korzystać z zaawansowanych komend i skrótów klawiaturowych w VIM-ie, co pozwoli Ci znacznie przyspieszyć i usprawnić swoją pracę. Opanujesz techniki wyszukiwania, zastępowania, dzielenia ekranu i wiele więcej.

Nie musisz być programistą ani ekspertem w VIM-ie, by skorzystać z tego kursu. Nasz materiał edukacyjny jest przystępny i łatwy do zrozumienia dla każdego. Dzięki naszej platformie edukacyjnej, uczysz się w swoim tempie i w dogodnym dla Ciebie czasie.

Osiągnij swój potencjał jako efektywny użytkownik VIM-a i zainwestuj w swój rozwój zawodowy już teraz. Zapisz się na kurs „VIM – techniki pracy” i otwórz przed sobą nowe możliwości w świecie edycji tekstu. Dołącz do naszej społeczności użytkowników VIM-a i rozwijaj swoje umiejętności na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj, zainwestuj w swoją przyszłość jako mistrz VIM-a już dziś!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!