Kwiat Diabelskiej Góry Katarzyna Enerlich

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Kwiat Diabelskiej Góry Katarzyna Enerlich

Kwiat Diabelskiej Góry Katarzyna Enerlich
Kwiat Diabelskiej Góry Katarzyny Enerlich to wciągająca powieść, która przeniesie cię w magiczny świat Mazur. Poznaj bohaterkę Inga, czterdziestokilkuletnią Niemkę, która zostawiła swoje korzenie w Pustnikach i rozpoczęła nowe życie w Niemczech. Codzienność jakiś czas temu wymazała wspomnienia o mazurskiej ziemi, ale pewnego dnia wszystko się zmieniło.
Gdy matka Ingii, Rosemarie, natknęła się na artykuł w niemieckiej gazecie dotyczący gospodyni dworu Heimannów z przedwojennych Pustnicków, zaistniała szansa powrotu na Mazury. Ta nieoczekiwana inspiracja spowodowała, że bohaterka postanowiła odnaleźć swoje korzenie.
Jednak zanim podejmie tę decyzję, jej uwagę przyciągnął tajemniczy mężczyzna, Michael, którego spotkała na kamiennej plaży w słonecznej Bretanii. Czy ta przypadkowa znajomość jest tylko zbiegiem okoliczności? Czy może ma jakiś związek z historią przedwojennego Pustnicka? Jaką rolę w całej tej opowieści odgrywa tytułowy kwiat ligustru zerwany na Diabelskiej Górze?
Kwiat Diabelskiej Góry to nie tylko historia poszukiwania korzeni, ale również opowieść o miłości i przeznaczeniu. Przygotuj się na nieprzewidywalne zwroty akcji, emocje i napięcie, które będą Cię trzymać w napięciu do samego końca.
Czy Ingii i Rosemarie uda się ocalić prawdziwą miłość? Co tak naprawdę kryje się u stóp Diabelskiej Góry? Przekonaj się sam, sięgając po tę wciągającą książkę. Kwiat Diabelskiej Góry to pozycja, której nie możesz przegapić i która przeniesie Cię w czasy pełne tajemnic i magii Mazur. Odkryj swoje własne korzenie wraz z bohaterkami i ciesz się każdą chwilą lektury.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!