You are currently viewing Lawendowa mafia Oko Dariusz

Lawendowa mafia Oko Dariusz

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Lawendowa mafia Oko Dariusz

Lawendowa mafia Oko Dariusz
Lawendowa mafia Oko Dariusz – odkryj prawdę o ukrytej sile, która dewastuje Kościół!
Przedstawiam Ci wstrząsającą i odważną książkę, autorstwa ks. Dariusza Oko, znanego profesora Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II. Autor podejmuje się trudnego zadania rzucenia światła na działalność homoseksualnej lawendowej mafii w Kościele. Ta ukryta choroba toczy naszą wspólnotę wewnętrznie i może być przyczyną wielu nadużyć seksualnych oraz odrzucenia wiary.
Książka „Lawendowa mafia” to nie tylko doniosłe świadectwo, ale również ważny głos w implikacjach obecnej sytuacji Kościoła i świata. Autor nie pozostaje sam – trzy teksty autorów szczególnie zatroskanych obecnymi wydarzeniami w Kościele i otaczającym nas świecie: ks. Marka Dziewieckiego, ks. Roberta Skrzypczaka i red. Pawła Lisickiego, dodają wartości i różnorodności w tej dyskusji.
Ks. Dariusz Oko, podobnie jak papieże, biskupi, księża i świeccy, nieustannie stara się przeciwdziałać groźnemu wpływowi homoseksualnej mafii na duchowieństwo i Kościół. Jego książka to narzędzie walki z tą chorobą, która tak skutecznie ukrywa się pod maską faryzejskiej pobożności.
Autor nie unika trudnych tematów ani nieprzyjemnych prawd. Jednak, jak sam podkreśla, tylko dzięki wiedzy możemy podjąć proces leczenia. Dlatego ta książka jest tak ważna – otwiera oczy i pozwala na spojrzenie w głąb rzeczywistości. To my, czytelnicy, ocenimy, czy autor mógłby milczeć, mając dostęp do tej niewielkiej części wiedzy, którą tu ujawnia.
Zapraszam Cię do zgłębiania tajemnic „Lawendowej mafii”. Razem odkryjmy prawdziwe oblicze Kościoła i zdamy sobie sprawę, jak wiele jeszcze rzeczy czeka na uwolnienie spod ukrytych wpływów tej destrukcyjnej siły.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!