LEE FONDA DZIEDZICTWO JADEITU SAGA O ZIELONYCH KOŚCIACH

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - LEE FONDA DZIEDZICTWO JADEITU SAGA O ZIELONYCH KOŚCIACH

LEE FONDA DZIEDZICTWO JADEITU SAGA O ZIELONYCH KOŚCIACH
W niezwykle wciągającym finalnym tomie Sagi zielonych kości – Dziedzictwie jadeitu, czeka Cię niesamowita przygoda. Przenioszę Cię do metropolii inspirowanej miastami Azji Wschodniej, gdzie rodzeństwo Kaulów staje do walki z rywalizującymi klanami. Honor i władza są na wyciągnięcie ręki, ale tylko dla tych, którzy zdobędą mityczną substancję – jadeit.
To magiczne źródło mocy, które kiedyś było dostępne wyłącznie dla elitarnych wojowników zielonej kości z Kekonu, teraz budzi zainteresowanie na całym świecie. Każdy pragnie jego niewiarygodnych możliwości – od zwykłych, tradycyjnych władców, poprzez najemników i królów zbrodni, aż po nowych graczów takich jak lekarze, sportowcy i studia filmowe. Ale ta walka o jadeit to nie tylko pojedyncze starcia, to pełna krwi i napięcia wojna toczona na wielu frontach.
Rodzina Kaulów jest na skraju przepaści. Zmęczeni i zranieni przez liczne tragedie, muszą stawić czoła resentymentom i starym ranom. Ich przeciwnicy stają się coraz potężniejsi, a walki frakcyjne oraz cudzoziemskie wpływy zagrażają całemu krajowi. Czy rodzeństwo Kaulów nauczy się odróżniać przyjaciół od wrogów? Czy zapomną o dawnych rywalizacjach i będą gotowi na straszliwe poświęcenia?
Jedno jest pewne – niezniszczalne więzy krwi oraz lojalność mogą okazać się niewystarczające, by ocalić klany zielonych kości oraz kraj, którego przysięgli bronić. Czy uda im się obronić to, co najważniejsze?
Przygotuj się na emocje i zwroty akcji, które porwą Cię od pierwszej do ostatniej strony Dziedzictwa jadeitu. Ta książka to epicka opowieść o miłości, zdradzie, sile rodzinnych więzi i walki o przetrwanie. Nie pozwól, żeby ta historia umknęła Ci przez palce – wejdź do świata Sagi zielonych kości i doświadcz spektakularnego finału już teraz!

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!