Magda, miłość i rak. Magdalena Prokopowicz. O życiu, śmierci… I o nadziei – Alina Mrowińska

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Magda, miłość i rak. Magdalena Prokopowicz. O życiu, śmierci... I o nadziei - Alina Mrowińska

Magda miłość i rak. Magdalena Prokopowicz. O życiu śmierci... I o nadziei 218x300 - Magda, miłość i rak. Magdalena Prokopowicz. O życiu, śmierci... I o nadziei - Alina MrowińskaMagda, miłość i rak to książka o życiu i śmierci… I o nadziei.
Magda Prokopowicz w wieku 27 lat zachorowała na raka piersi. Walczyła z chorobą, będąc w ciąży. Przeszła chemioterapię, skomplikowaną operację i urodziła zdrowe dziecko. W tym czasie doświadczyła wszystkich etapów choroby, nauczyła się otwierać zamknięte drzwi, dowiadywać się, co jest prawdą, co mitem i odkryła, jak ważne w walce z rakiem jest pozytywne myślenie. 
Założyła fundację Rak’n’Roll. Wygraj życie! I została bohaterka filmu Aliny Mrowińskiej Magda, miłość i rak. Po jej śmierci Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj życie! zajmująca się zmianą schematu myślenia na temat choroby nowotworowej kontynuuje działalność.

Magda Prokopowicz stała się dla chorych na raka i ich bliskich symbolem walki o jakość życia osób dotkniętych chorobą nowotworową, A dla tysięcy Polaków – symbolem niezłomności w walce z przeciwnościami losu. 
W książce Czytelnicy znajdą rozmowy Aliny Mrowińskiej z Magdą Prokopowicz, jej mężem – Bartkiem Prokopowiczem, psychoonkologiem dr Mariolą Kosowicz, a także zapiski samej Magdy Prokopowicz.

 

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!