Mama bez recepty Anna Joniec-Bieniek

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Mama bez recepty Anna Joniec-Bieniek

Mama bez recepty Anna Joniec-Bieniek

Ta książka nie zastąpi lekarza. I nawet nie ma takich aspiracji – przeciwnie, wskaże Ci sytuacje i objawy, w których niezwłoczne udanie się do specjalisty jest po prostu konieczne. I właśnie o to chodzi, by wiedzieć, jak reagować – kiedy poradzisz sobie bez problemu sama, a kiedy natychmiastowa interwencja może zapobiec czemuś poważnemu. A co najważniejsze – będziesz pewna, że korzystasz z rzetelnego źródła wiedzy, a nie nieprofesjonalnych porad internetowych „ekspertów”.

To książka, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczona dla mam, ale tylko dlatego, że przez mamę napisana. Każdy odpowiedzialny i troskliwy tata z pewnością poczuje się z nią pod ręką znacznie pewniej!

Książka w wersji elektronicznej dostępna w formatach .epub i .mobi.

DLACZEGO WARTO?

Bo mając tę książkę w domu, możesz spać spokojnie – będziesz przygotowana na każdą sytuację, wiedząc, jak uchronić swoje dziecko przed zagrożeniami i jak działać, gdy zauważysz coś niepokojącego.
Bo dzięki tej książce będziesz wiedzieć, jak zbić gorączkę i złagodzić katar, a także dostaniesz wykaz leków bezpiecznych dla Twojego malucha.
Bo ta książka podpowie Ci, jak leczyć i jak zapobiegać – odpowiednio zadbane i nakarmione dziecko to dziecko zdrowe, z solidną barierą odpornościową przed bakteriami i wirusami.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!