You are currently viewing Masa Krytyczna Expeditionary Force Tom 10 Alanson Craig

Masa Krytyczna Expeditionary Force Tom 10 Alanson Craig

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Masa Krytyczna Expeditionary Force Tom 10 Alanson Craig

Masa Krytyczna Expeditionary Force Tom 10 Alanson Craig
„Ekspedycja Masy Krytycznej: Tom 10” to niezwykle emocjonujący i pełen napięcia tom serii autorstwa Craiga Alansona. W tej najnowszej odsłonie przygód Wesołej Bandzie Piratów, bohaterowie znaleźli się w naprawdę trudnej sytuacji.
Pułkownik Joe Bishop i Skippy, nasza ukochana sztuczna inteligencja, zaginęli bez wieści, a „Walkiria” została przejęta przez podstępną maxolhxańską SI. Teraz załoga „Latającego Holendra” musi jak najszybciej znaleźć rozwiązanie, aby uratować siebie oraz niedawno uwolnionych Ziemian, którzy byli przetrzymywani na planecie Rikers.
Dodatkowo, Maxolhxowie i Rindhalu dostrzegają niepokojące anomalie w zachowaniu tuneli czasoprzestrzennych. Ta nieznana zagadka staje się tematem śledztwa, które może doprowadzić ich prosto na Ziemię. Przyszłość całej ludzkości jest w niebezpieczeństwie.
Jeśli jesteś fanem serii „Masa Krytyczna”, to ten tom jest dla Ciebie! Przygotuj się na niesamowitą mieszankę mistrzowsko napisanej akcji, zawiłych intryg i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Alanson w pełni oddaje atmosferę epickiej walki o przetrwanie, dając czytelnikom autentyczną i wiarygodną historię.
Nie możesz przegapić tego wyjątkowego rozdziału w przygodach Wesołej Bandzie Piratów. Zanurz się w świecie pełnym niebezpieczeństw, tajemnic i zagadek kosmosu. Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez nieznane terytorium, w której stawką jest sam los ludzkości.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!