MATeMAtyka 1 Zbiór zadań Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Jerzy Janowicz Marcin Wesołowski

CENA KSIAZKI 300x150 - MATeMAtyka 1 Zbiór zadań Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe	Jerzy Janowicz Marcin Wesołowski

MATeMAtyka 1 Zbiór zadań Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoły ponadpodstawowe Jerzy Janowicz Marcin Wesołowski

„MATeMAtyka 1. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe” to książka, która jest idealnym sposobem na przygotowanie się do egzaminu maturalnego. Dobry wynik jest wymagany, aby dostać się na wymarzony kierunek studiów, a ten zbiór z pewnością pomoże go uzyskać.

Zbiór jest uzupełnieniem podręcznika i pomaga w lepszym zrozumieniu omawianych zagadnień. Praktyka jest kluczem do opanowania matematyki, a z każdym kolejnym rozwiązanym przykładem będzie coraz łatwiej zrozumieć nawet te skomplikowane działy. Zadania są zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, więc z książki mogą korzystać również osoby przygotowujące się do matury rozszerzonej z matematyki.

Ćwiczenia są posegregowane według stopnia trudności, dlatego na samym początku można zacząć od najłatwiejszych i stopniowo zwiększać poziom. W zbiorze można znaleźć zarówno zadania z treścią, jak i pojedyncze przykłady do rozwiązania, co pozwala na obycie się z różnymi typami poleceń. W książce można znaleźć także zadania maturalne zgodne ze standardami CKE. Po każdym dziale znajdziemy zestawy powtórzeniowe, które pomogą przygotować się do nadchodzącego sprawdzianu i powtórzyć kluczowe informacje.

Zbiór zadań „MATeMAtyka 1” przygotowany przez Marcina Wesołowskiego i Jerzego Janowicza jest pierwszą częścią serii przygotowującej do matury z matematyki. Dostępne są również kolejne części, które omawiają dalsze zagadnienia wymagane na maturze.

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!