You are currently viewing Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości Williamson Joshua Dennis Culver Peterson Brandon

Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości Williamson Joshua Dennis Culver Peterson Brandon

porownywarka cen ksiazek 1 1024x127 - Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości Williamson Joshua Dennis Culver Peterson Brandon

Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości Williamson Joshua Dennis Culver Peterson Brandon
„Wprowadź się w epicką historię z albumem „Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości”, preludium do niezapomnianych wydarzeń Mrocznego Kryzysu. To niezwykłe doświadczenie, którego nie możesz przegapić!

Superman z Ziemi-23 przewodzi zespołowi superbohaterów pochodzących z różnych światów w multiwersum. Ich misją jest powstrzymanie jedynego prawdziwego Darkseida, który zagraża zagładą wszystkich znanych wszechświatów.

Batman ze świata, w którym Bruce Wayne padł ofiarą napadu w alejce („Flashpoint: Punkt Krytyczny”), chińska Flash, Kapitan Marchewa z Ziemi-26, i Doktor Multiwersum z Ziemi-8, wraz z innymi bohaterami, muszą stanąć w obronie istnienia świata przed mrocznymi siłami. Bez względu na wynik, prawdziwy kryzys jest dopiero przed nami. Czy Międzywymiarowa Liga Sprawiedliwości zdoła skutecznie bronić multiwersum?

Napisany przez Joshuę Williamsona i Dennisa Culvera scenariusz został wspaniale zilustrowany przez utalentowanych artystów komiksowych, takich jak Andrei Bressan („Batman”, „Swamp Thing”, „Suicide Squad”) i Brandon Peterson („Superman”, „The Flash”). Przygotuj się na ekscytującą podróż po niezliczonych światach multiwersum DC Comics!

Album obejmuje materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach „Justice League Incarnate” #1-5.”

SZUKASZ INNEJ KSIĄŻKI? 

WPISZ TYTUŁ  LUB AUTORA LUB TEMATYKĘ:

 

Zostaw komentarz! Oceń książkę! Poleć ją innym czytelnikom!